пет. Мај 29th, 2020

Се е трач но има и вистина

Брутално нокаутирање: Три удари по глава и готово

1 мин читање

На ММА мечот во Бирмингем Фабијан Едвардс брутално го нокаутираше Фелк Нет, со неколку директни удари во глава.

Едвардс уште еднаш го оправда „прекарот“ „Убиец“. За момент беше на подот, но потоа се одбрани со три удари во главата на противникот.

Португалецот Нет прими три силни удари во главата по што го загуби тлото под нозете.

За Едвардс ова беше седмата победа во седмиот меч.

Streetfight Bancho@streetfitebanch

Fabian “The Assassin” Edwards36212:18 AM – May 5, 2019146 people are talking about this