пон. Мар 30th, 2020

Се е трач но има и вистина

Слушнете како звучи „Со маки сум се родила“ во изведба на Каролина во Њујорк

Каролина Гочева, во придружба на Дуке Бојаџиев и Исмаил Лумановски, во продавница за пијано на Менхетен во Њујорк, ја испеа песната „Со маки сум се родила“.

Видеото го сподели Бојаџиев на неговиот Фејсбук профил.

fb-share-icon0