пон. Мар 30th, 2020

Се е трач но има и вистина

Фановите со поделени мислења дали станува збор за местенка или не: Мараја Кери отвори шише со својот глас

1 мин читање

Интернет-предизвикот #Bottlecapchallenge привлекува сѐ поголемо внимание, поради учеството на сѐ повеќе славни личности во него. Се работи за отворање шише на свој, оригинален и посебен начин.

По успешните обиди на Џејсон Стејтам, Џон Мајер, Ендрју Јанг и Ели Гулдинг, и поп-ѕвездата Мараја Кери ја истакна својата оригиналност…

Имено, како што покажува видеото на Твитер, таа направи капачето „да летне“, единствено со помош на својот глас.

Секако, има и следачи кои сметаат дека овој подвиг е обична местенка.

Michael @MichaelHBF

✨
🍾

The best #bottlecapchallange of all time courtesy of @MariahCarey.

From garage doors to magical bottle opening, we’ve come a long way 1110:39 PM – Jul 7, 2019Twitter Ads info and privacySee Michael ‘s other Tweets

fb-share-icon0