Вдовицата на раперот Гру првпат во јавноста по неговата смрт- во црнина, но со насмевка на лицето

Даница Андонов, вдовицата на трагично загинатиот српски рапер, Далибор Андонов Гру се појави првпат во јавноста по погребот на нејзиниот

Повеќе

Историски допири – Бред и Џенифер се бакнуваа јавно по 15 години, актерот не сакаше да ја пушти

Џенифер Анистон и Бред Пит ги стопија срцата на обожавателите ширува светот со своето однесување на доделувањето на “Screen Actors Guild”наградите

Повеќе