Фановите на „Беверли Хилс“ со задоволство ќе ги гледаат овие секунди, еве што ново се снима

Екипата на една од најпопуларните серии на деведесеттите, Беверли Хилс, се собрала по повод снимањето на новите продолженија. Каналот Фокс

Повеќе

Протече крајот на „Игра на тронови“: Ако е веродостоен ќе разочара илјадници обожаватели

Едноминутен „осврт“ на последните две епизоди од „Игра на тронови” протече на интернет и, ако е веродостоен, според коментарите потоа,

Повеќе

Дозволете вашите деца да гледаат филмови со суперхерои, причината е многу важна

Според нови истражувања, гледањето филмови со суперхерои може да биде позитивно за вашата самодоверба. Исто така, ваквите филмови можат да

Повеќе

Конечно некој ѝ ја затвори устата: Карлеуша навредуваше кандидатка, а потоа таа го возврати ударот

Јелена Карлеуша дефинитивно „им падна“ во очите на кандидатите, но и на публиката во студиото на „Ѕвездите на Гранд“, откако

Повеќе