Нов вид на готвачка го збесна светот: Под престилката за готвење не носи облека, а поради тоа заработува илјадници долари месечно

Ова е секси готвачката која го полуди светот. Руби Деј е готвачка од Тексас која станала хит на Јутјуб поради

Повеќе

Новинар со авион се обиде да го наруши воздушниот простор на Доналд Трамп, а Ф-16 веднаш реагираа

Што се случува кога некој ќе проба да го наруши воздушниот простор по кој се движи американскиот претседател Доналд Трамп.

Повеќе

Само еден процент од популацијата може да видат животно на фотографијата- проверете дали сте вие еден од нив

Во последно време, различни видови на оптичка илузија ги преплавија социјалните мрежи и многумина се запрашуваат како всушност се направени

Повеќе