Нов вид на готвачка го збесна светот: Под престилката за готвење не носи облека, а поради тоа заработува илјадници долари месечно

Ова е секси готвачката која го полуди светот. Руби Деј е готвачка од Тексас која станала хит на Јутјуб поради

Повеќе

Новинар со авион се обиде да го наруши воздушниот простор на Доналд Трамп, а Ф-16 веднаш реагираа

Што се случува кога некој ќе проба да го наруши воздушниот простор по кој се движи американскиот претседател Доналд Трамп.

Повеќе