Вдовицата на раперот Гру првпат во јавноста по неговата смрт- во црнина, но со насмевка на лицето

Даница Андонов, вдовицата на трагично загинатиот српски рапер, Далибор Андонов Гру се појави првпат во јавноста по погребот на нејзиниот

Повеќе

Историски допири – Бред и Џенифер се бакнуваа јавно по 15 години, актерот не сакаше да ја пушти

Џенифер Анистон и Бред Пит ги стопија срцата на обожавателите ширува светот со своето однесување на доделувањето на “Screen Actors Guild”наградите

Повеќе

Сите ги потсетува на Цеца, па лесно донеле одлука: Оваа Пејачката од „Ѕвездите на Гранд“ ќе пее на свадбата на Вељко и Богдана

Вељко Ражнатовиќ и Богдана Родиќ ќе се венчаат на 24 ноември идниот месец во еден од најпознатите хотели во Белград.

Повеќе

Бремена сакала да си ги исече вените и да скокне од балкон, а потоа направи трансформација- денес Хурем никој не би ја препознал на улица

Турско – германската актерка Мерјем Узерли , која се прослави со улогата на Хурем во серијата ,,Сулејман Величествениот”, драстично го

Повеќе