Фановите на „Беверли Хилс“ со задоволство ќе ги гледаат овие секунди, еве што ново се снима

Екипата на една од најпопуларните серии на деведесеттите, Беверли Хилс, се собрала по повод снимањето на новите продолженија. Каналот Фокс

Повеќе

Минатата година за влакно и избега победата на Евровизија, но не ги заборави фановите- ќе паднете во транс по Елени топлес на плажа

На прагот сме на ново издание на Евровизија кое ќе започнува идната недела. Фановите овие денови се присетуваат на минатогодишната

Повеќе

Имаше брутални тренинзи и гладуваше за да изгледа совршено: Вредеше секоја жртва на славната актерка

Актерката Скарлет Јохансон во текот на подготовките за улогата во филмот „Avengers“ беше подложена на строг режим на вежбање и

Повеќе

Протече крајот на „Игра на тронови“: Ако е веродостоен ќе разочара илјадници обожаватели

Едноминутен „осврт“ на последните две епизоди од „Игра на тронови” протече на интернет и, ако е веродостоен, според коментарите потоа,

Повеќе