ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Автомобил се заби во камион во Аеродром- тешка несреќа попладнево

Страшна несреќа се случи попладнево во скопската населба Аеродром, каде се судрија камион и автомобил.

Засега нема податоци за повредени и за штета.

Се очекуваат детали за несреќата.

На местото на настанот имаше екипи на Брза помош и полиција.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0