ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Славни > Андрија Милошевиќ се преполови, актерот откри како ослабел

Андрија Милошевиќ се преполови, актерот откри како ослабел

Српскиот актер кој на јавноста му е познат од „Андрија и Анџелка“, Андрија Милошевиќ доживеа голема транформација.

Тој изгуби дури 20 килограми, а сега ја откри тајната на неговиот успех.

Тој откри дека во неговиот режим нема многу тајни и се пофали дека внимавал на исхраната и редовно тренирал.

Андрија ги советуваше своите фанови кои сакат да ослабат да не јадат храна полна со масти, да не јадат тешка и брза храна.

Вистина.мк