ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Трачеви > Анџелина Џоли во врска со нејзиниот брат?

Анџелина Џоли во врска со нејзиниот брат?

1 мин читање

Ако го бакнеш својот брат во уста во јавност, му кажеш дека го сакаш и сите одеднаш помислуваат дека спиете заедно!

Баш тоа и го кажаа за Анџелина џоли и нејзиниот брат Џејмс Хевен по нивниот бакенж во уста на доделувањето на Оскарите во 2000 година.

Двајцата веднаш негираа било каков несоодветен инцест-однос.