ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Вести > АПЕЛ: Да бидеме хумани и да и` помогнеме на 11- месечната Бисера Здравковски, итно се потребни две операции

АПЕЛ: Да бидеме хумани и да и` помогнеме на 11- месечната Бисера Здравковски, итно се потребни две операции

1 мин читање

Да бидеме хумани и да и` помогнеме на малата Бисера Здравковски на која и е откриена ретка вродена срцева аномалија. Итно се потребни две операции во Германија.

Нејзиното семејство ги замолува сите хумани граѓани да донираат за 11- месечната Бисера.