ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Арсенал е заинтересиран за голманот на Барселона, Нето

1 мин читање

Голманот на Барселона, Нето, може да оди во Арсенал, пренесува „Сандеј експрес“.

Според изворот, Лондончаните сакаат да се стекнат со 30-годишниот Бразилец како алтернатива на Бернд Лено.

За играчот интерес пројавуваа и Атлетико, Милан, Бетис и Севиља.

Оваа сезона, Нето настапи на само четири натпревари за каталонскиот клуб на кои прими седум гола.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0