ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Славни > Бакнеж и романтичен подарок за Божиќ: Дарко Лазиќ на големиот празник го откри името на детето кое го чекаат со свршеницата

Бакнеж и романтичен подарок за Божиќ: Дарко Лазиќ на големиот празник го откри името на детето кое го чекаат со свршеницата

Познатиот српски пејач Дарко Лазиќ Божиќ го поминува дома заедно со семејството и неговата свршеница Марина Гагиќ.

Откако пејачот беше пуштен од бања тој се врати во својот дом каде тој се уште се опоравува од тешката сообраќајна несреќа која ја доживеа во октомври минатата година.

Парот не се одвојува а на својот Инстаграм профил Марина објави и фотографија на која се гледа колку двајцата се сакаат и уживаат за време на празниците.

Инаку тие чекаат син на кого се одлучија да му го дадат името Михајло.