ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Славни > Беспрекорна убавина: Кејт Мидлтон блесна во бело, сите очи вперени кон војвотката

Беспрекорна убавина: Кејт Мидлтон блесна во бело, сите очи вперени кон војвотката

1 мин читање

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам се почесни кралски гости на вечерашното доделување на наградите BAFTA 2019.

На црвениот тепих во Лондон, 37-годишната припадничка на британското кралско семејство восхитуваше со беспрекорен стајлинг.

Шармантната дама блескаше во бел фустан на едно рамо од Александар МекКвин, додека заедно со својот сакан пристигнуваше на церемонијата во „Ројал Алберт Хол“.