ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Славни > Беше најзгодна во светот, а денес едвај оди поради својата дебелина: Што се случи со оваа убавица?

Беше најзгодна во светот, а денес едвај оди поради својата дебелина: Што се случи со оваа убавица?

Пред само неколку месеци беше во топ форма, а денес едвај оди поради својата дебелина.

Мараја Кери со години беше една од најзгодните жени во светот, но сега нешто дефинитивно не е во ред.

Пејачката се појави во кратко фустанче со мрежасти хулахопки и ги шокираше сите со својот изглед.

Пред само неколку месеци, Мараја изгледаше вака: