ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Бијонсе не била трудна

1 мин читање

Се сеќавате на гласините дека Бијонсе не е воопшто бремена, туку дека носи лажен стомак?

Приказните се појавиле уште на MTV наградите кога пејачката открила дека е трудна, но нејзиниот стомак бил преголем за третиот месец од бременоста.

Се шпекулирало за тоа и за време на нејзиниот настап на австралиската телевизија кога се чинеше дека нејзиниот стомак е смален.

Но, Бијонсе само прокоментирала дека тие гласини не ја допреле и дека се целосно луди.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0