ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Занимливости > Благојчо од Кочани со одговор до Сергеј Варошлија

Благојчо од Кочани со одговор до Сергеј Варошлија

1 мин читање

На социјалните мрежи Благојчо Горгиев сподели видео како го коментира однесувањето на Сергеј Варошлија, кој пак е познат по тоа што го коментира модниот стил на луѓето.

#Кога ке бидеш испровоциран од Педер, а глупите го сметаат за стилиста !!! Се дашаваат вакви работи!!!💖💖💖П.С Варшолија ли си, Варошлија ли си, не те знам кој си, ама далеку од МАЖ си, повикај ме да ти објаснам нешто во живо за модата бе модерна Машка СТАРЛЕТО-дедо за такви ко тебе викаше МАШКА КУРВА!!!П.П.С ЗА МЕНЕ КУРВА Е КАРАКТЕРНА ОСОБИНА без разлика на ПОЛ!!! 💖💖💖💖

Gepostet von Blagojco Brloko Gorgiev am Mittwoch, 9. Januar 2019