ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ВИДЕО: Дедо Мраз ја замени санката со Audi RS5 Sportback

1 мин читање

Компанијата Audi веќе почна да го чувствува празничниот дух, па во новата реклама ја замени санката на Дедо Мраз со новиот Audi RS5 Sportback, еден од најатрактивните модели на германскиот производител.

Иако често е замислуван како крупен човек со голем стомак, во новата реклама Дедо Мраз решава да направи промена и да живее поздрав живот за да си ја олесни работата. Пред Божик, неговата сопруга и помошниците се собираат околу него и решаваат да му дадат подарок – Audi RS5 Sportback.

https://youtu.be/QpKZAFxZvVo
Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0