ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ВОЗНЕМИРУВАЧКА СНИМКА: Брз воз помина преку бебе, за некое чудо случката има среќен крај

Едногодишно бебе преживеа неверојатна несреќа и само со чудо се спаси.

Бебето паднало на шините во моментот кога минувал брз воз. Тоа и паднало од рацете на мајката, која се симнувала од возот, кој со голема брзина тргна и помина над бебето.

Семејството на бебето, таткото, мајката и уште две деца се симнувале набрзина од возот, зашто им се загубила торбата. Тие се качиле во воз за да отпатуваат во местото Џанси , но морале набрзина да се симнат.

Во брзањето, бебето паднало на шините, додека возот веќе заминувал. За среќа и чудо, девојченцето Сахиба поминало неповредено.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0