ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Глумицата пак сместена на психијатрија

Звездата на серијата Мелроуз плејс и Династија е опасност за себе и за другите.

Хедер Локлир повторно е на психијатрија  откако нејзиниот терапевт повикал брза помош,загрижен за нејзината безбедност.

Глумицата која пред неколку месеци го искасала нејзиниот партнер а потоа ја нападна полицијата, се наоѓа на психијатриска установа каде е сместена против својата воља, пренесува “ТМЗ”.
Локлир наводно нападнала и друг човек кај својата куќа пред нејзиниот терапевт да повика брза помош, но таа информација сеуште не е потврдена.
Глумицата која со години се бори психичките проблеми,пред неколку недели само што излезе од рехабилитација.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0