ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Го каснала змија додека бил во тоалетот- заработил 15 конци на неговиот пенис, а од овој детаљ ќе се онесвестите

1 мин читање

Жител на Тајланд итно е пренесен во болница откако бил каснат од три метарски питон кој излегол од веце школката во неговиот тоалет, објавуваат тамошните медиуми.

-Осетив само како ме гризе за мојот пенис. Кога ја здогледав големата змија, инстиктивно ја тргнав од мене, вели 45 годишникот за тамошните медиуми.

Тој во болница завршил со 15 конци на својот пенис, а раскажал и еден детаљ за кој не бил свесен самиот тој.

-Требаше да бидам свесен, пред два дена видов змија во другиот тоалет во домот, па затоа започнав да го користам овој. Не ми падна на памет дека тие два се поврзани преку канализацијата, вели тој.

Посебната спасувачка екипа го фатила питонот и го пуштила во дивина, а според лекарите пациентот нема да има последици на себе.

Змиите често се појавуваат во југоисточните азиски земји, а само во Банког локалните пожарникари минатата година фатиле 35 илјади змии.

Во главниот град на Тајланд најчести змии се питоните кои не се отровни.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0