ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Дали Сури му е биолошка ќерка на Том Круз?

1 мин читање

Кога се родила Сури во 2006-та година, започнале шпекулации дека таа не е биолошка ќерка на Том Круз, туку на поранешниот дечко на Кејт, Крис Кеин.

Откако Кејт се запознала со Том по само еден месец откако ја прекинала врската со Крис, се шушкало дека уште тогаш била бремена.

Исто така, почнале да се шират гласини дека Том е импотентен затоа што немале биолошки деца со својата поранешна сопруга Никол Кидман.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0