ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Сцена > „Дизни“ објави нов трејлер за „Кралот Лав“, обожавателите се нестрпливи

„Дизни“ објави нов трејлер за „Кралот Лав“, обожавателите се нестрпливи

Дизни објави нов тизер трејлер за римејкот на едниот од најомилените анимирани филмови на сите времиња, „Кралот Лав“, а обожавателите не можат да дочекаат да почне да се прикажува во кино салите.