ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Експертите во дебатата за уставните измени се платени по 20.000 денари

1 мин читање

Експертите во дебатата за уставните измени се платени по 20.000 денари.

За време на траењето на јавната расправа, околу деведесетина минути колку што траеше секоја дебата, во која говореа по петмина експерти, на секој од нив им е платено по 200 денари за една минута, пишува Алсат-М.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0