ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Заљубена ли е Розга повторно? Обожавателите се прашуваат на кого му ја посвети нежната порака

1 мин читање

Хрватската пејачка Јелена Розга на својот Инстаграм профил објави многу нежна и сексапилна фотографија со стихови од песна на Оливер Драгојевиќ.

-Сите нежни зборови на светот ги сочував за тебе, напиша Розга како коментар на објавената фотографија.

Пејачката, по раскинувањето на врската со Стјепан Хаусер, не е видена во заводливо издание.

Хрватските медиуми прашуваат на кого ли Јелена ќе му се предаде во новата 2019 година пеејќи му нежни стихови.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0