ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/edocom/public_html/tracmuabeti.mk/wp-content/themes/newsphere-pro/lib/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 254

Извршен директор фати бездомник како краде пица но крајот ке ве шокира

1 мин читање

На видеото се гледа како бездомник му ја краде пицата на извршниот директор но дали навистина е така?

Затоа немојте никогаш предвреме да донесувате закључоци за некого секогаш проверете ги фактите па потоа извлечете закључок.