ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Славни > Инстаграм девојки: Бојана Нушкова е вистински топ модел

Инстаграм девојки: Бојана Нушкова е вистински топ модел

1 мин читање

Македонија е земја која може да се пофали со доста атрактивни девојки. Од манекенки, блогерки, па се до обични девојки, постојано споделуваат фотографии на нивните Инстаграм профили. Сепак, денеска ќе ви ја претатвиме нашата манекенка, Бојана Нушкова. Таа иако е доста млада, важи за една од најатрактивните деовјки кај нас.

Навистина успешно со прбива во манекенските води, па според тоа може да заклучиме дека Бојана е вистински топ модел кај нас.

Извор: friday.mk