ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Искасан уште еден скопјанец од куче скитник

1 мин читање

Вчера во 17,40 часот во Полициската станица Аеродром Д.М. (36) од Скопје пријавил дека претходниот ден, на 12.12.2018 година околу 18,30 часот на булевар „Видое Смилески- Бато“ бил каснат од куче скитник во пределот на левата подколеница.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0