ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Македонија > Исчезна млад скопјанец- семејството бара помош

Исчезна млад скопјанец- семејството бара помош

1 мин читање

Исчезнато е лицето Горан Атанасовски од Скопје.

Истиот има 35 години. Последнни информации кои ги има семејството е дека е виден вчера помеѓу 14:00 и 15:00 часот на локација кај Беверли трговскиот, од каде заминал накај Бриколаж во Сиво металик волксваген поло, со рег. СК-3104-АО.

Облечен е во кошула и панталони. Ве молиме ако имате било каква информација, јавете се на 072-224-522 или пријавете во полициска станица.