ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Македонија > Исчезна 13-годишно девојче од Штип

Исчезна 13-годишно девојче од Штип

1 мин читање

Во 03,00 часот во СВР Штип 46-годишниот Д.Д.од Штип пријавил дека истиот ден околу 02,00 часот од домот во непознат правец се оддалечила неговата 13- годишна ќерка.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.