ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Како изгледа кога холивудските актери снимаат голи на улица во некој од светските метрополи?

1 мин читање

Сосема голи на платформа со мотор, но што е со екипата околу нив? Како изгледа снимањето на ваквите сцени?

Себастијан Стен, кој е познат по појавувањата во филмовите на Марвел „Avengers“, како и филмот „I, Tonya“, деновиве покажа малку повеќе кожа на улиците во Атина, Грција.

36-годишниот актер се возеше гол на мотор со актерката Денис Гоф (38) поради снимањето на филмот „Monday“. Тие се топлеа еден со друг на моторот додека беа качени на платформа на друго возило, а околу нив имаше десетина членови од филмската екипа.

Инаку, филмот ќе раскажува за лудата романса на во Атина и на грчките острови на двајца самодеструктивни Американци.

Како изгледа кога холивудските актери снимаат голи на улица:

 

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0