ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Кој е најголем заводник меѓу хороскопските знаци, но е и вистинско разочарување во кревет

Тие се познати како најголеми освојувачи меѓу хороскопските знаци, но ако завршите со нив во кревет ќе се разочарате.

Тие сакаат кога некој им се восхитува и кога се во центарот на вниманието. Обожуваат комплименти и најдобри се во освојувањето, меѓутоа во кревет се вистинско разочарување.

Ведри, шармантни, страствени, за нив се смета дека се најмоќни во секое поле, но сепак не се во сексот. Кога се додворуваат имате впечаток дека следува искуство во кревет кое ќе го паметите целиот живот, но во пракса не е така. Обично, најголемиот дел се разочаруваат од партнерите кои се во знакот на Лав.

Лавот сака само да биде во центарот на вниманието, па така се однесува и во кревет. Посветен е на себе, а доколку се најдете во иста постела во овој хороскопски знак, ќе останете незадоволени.

Како шлаг на тортата, Лавот ќе очекува по сексот, да го пофалите и опишувате дека никогаш не сте биле со некој подобар.

Лавот секогаш мисли дека е најдобар во кревет и дека дава се од себе за да го задоволи партнерот. Доколку сакате некој кој ќе се потруди околу вас во креветот, тоа не е Лав.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0