ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Крадец фатен на дело во штипски маркет: Како се празни полица со чоколади за неполна минута (ВИДЕО)

На видеото може да се види како крадецот чека момент кога ќе остане сам, па за помалку од една минута успева да ја наполни својата јакна со чоколади и тоа од оние од по 300 грама. Дејството се одвива во маркет во Штип.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0