ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Лејди Гага со нова боја на косата

1 мин читање

Од скоро една недела откако ја презентираше новата, пастелно виолетова боја на коса, Лејди Гага повотрно се одлучила за промена.

Кралицата на експериментите и драматичните промени, овој пат се претставила во сиво издание и тоа многу невнимателно исфарбана, што веројатно е намерно.

Пејачката моментално е на турнејата во САД, која е наречена „Enigma“, а причината за нејзините чести промени на фризрата, е наводно тоа што сака во секој град да се претстави во единствено и ново светло.

Дел од нејзините фанови посакуваат на крајот од турнејата да ја врати својата омилена руса нијанса, по која беше препознатлива.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0