ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Маж пронајден мртов во Арачиново

На 16.11.2018 година околу 10:20 часот во Скопје, во сопствениот дом пронајден е починат Љ.М.(35) од село Арачиново.

По наредба на Јавен обвинител телото е предадено на обдукција.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0