ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Славни > Марија Шерифовиќ уште еднаш победи на Евровизија: Нејзиниот настап на празните белградски улици доминираше на шоуто

Марија Шерифовиќ уште еднаш победи на Евровизија: Нејзиниот настап на празните белградски улици доминираше на шоуто

Наместо Евровизија, годинава гледавме алтернативно шоу организирано со евровизиските претставници.

Најмоќниот настап дефинитивно беше оној на Марија Шерифовиќ снимен на празните белградски улици.

Фановите на шега коментираат „Марија уште еднаш победи на Евровизија“, погледнете.