ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Македонија > Мајка нападнала малолетно девојче заради караница на час по балет

Мајка нападнала малолетно девојче заради караница на час по балет

1 мин читање

Синоќа околу 21 часот, М.Ш. (37) од Скопје пријавила дека истиот ден околу 20 часот на „Кеј 13-ти Ноември“, општина Центар, нејзината малолетна ќерка била физички нападната од страна на лицето А.П., поради претходно недоразбирање околу часови за балет, каде заедно вежбала со ќерката на пријавената.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.