ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Славни > Меган и Хари го покажаа принцот пред светот

Меган и Хари го покажаа принцот пред светот

Пред само два дена Меган Маркл се породи, а веќе денес заедно со нејзиниот сопруг, принциот Хари, го покажаа на светот нивното синче.

Кралската двојка позираа со нивниот син во замокот Виндзор пред новинарските екипи.

Хари беше храбар и присуствуваше на породувањето на неговата сопруга. Нивното бебе е тешко 3.3 кг.

Ова е прво дете на Меган и Хари, кои стапија во брак во мај минатата година