ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Миле Паника до Заев: Ја не знам зашто Заев брза сите сра*а да ги направи во оваа година

1 мин читање

Бранко Огњановски попознат под својот прекар Миле Паника на Твитер со жестока критика до Зоран Заев. Тој отворено во својот последен твит го покажа своето незадоволство од работата на Заев и ,,животот” кој тој вети дека ќе го донесе.

-Ја не знам зашто Заев брза сите сра*а да ги направи во оваа година, као да ќе нема живот и во 2019, напиша Миле Паника на Твитер.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0