ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Славни > Минатото сака да го заборави: Убавата водителка на „Ѕвездите на гранд“ пред 12 години има снимено филм по кој лудуваат мажите

Минатото сака да го заборави: Убавата водителка на „Ѕвездите на гранд“ пред 12 години има снимено филм по кој лудуваат мажите

Познатата водителка на „Ѕвездите на гранд“ Сања Кужет пред 12 години се има пробано во улогата на актерка.

Иако таа не добила една од главните улоги, Сања во филмот глумела девојка на еден од актерите.

Таа во актерските води не се пронајде, па не се задржа многу, но од тоа што може да се забележи е дека одлично се снаоѓа во оваа улога.

Видеото на кое можете да ја видите како изгледа пред 12 години е на 0:56 секунди.