ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Моќен и мотивирачки говор на Македонската Железна Дама

И повторно во свој стил им се обрати Рашела на своите браќа и сестри, дедовци и баби, чичковци и тетки.

Па да го погледнеме видеото компилација од двата минитга во Ѓорче и Куманово.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0