ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

На Теодора Џаферовиќ и пукнале силиконите

Теодора еден ден после промоцијата почуствувала силна болка на градите и веднаш му се јавила на докторот, по што веднаш ја повика на контрола во болница. Откако и беше направен преглед, на пејачката и беше соопштено дека и пукнал еден имплант.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0