ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Живот и Стил > Нема поемотивни реакции: Дознаваат кој пол е бебето во стомакот на мама, а одговорот не им се допаѓа

Нема поемотивни реакции: Дознаваат кој пол е бебето во стомакот на мама, а одговорот не им се допаѓа

1 мин читање

Сакале сестричка, а ќе добијат братче. Очекувале женско, а нивната мајка ќе роди машко бебе.

Овие реакции на мали дечиња се неодоливи и истите мора да ги погледнете.

Бура од емоции во ова видео:

These little girls are NOT happy to find out they're having a baby brother 😂😂

These little girls are NOT happy to find out they're having a baby brother 😂😂

Gepostet von Daily Mail Australia am Dienstag, 4. Dezember 2018