ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Музика > “Нешто ќе те питам бабо” ги урива сите рекорди

“Нешто ќе те питам бабо” ги урива сите рекорди

1 мин читање

За само 24 часа препевот на народната песна “Нешто ќе те питам бабо” на бендот Next Time е прегледан од околу 300.000 луѓе што е апсолутен рекорд за македонски видео спот.

Ако се уште не сте ја виделе и чуле песната еве го линкот до видеото