ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

ТРАЧ МУАБЕТИ > Спорт > Новите „играчки“ на Меси и другарите

Новите „играчки“ на Меси и другарите

1 мин читање

Фудбалерите на шпанскиот првак Барселона, добија убави подароци, нови моќни автомобили од спонзорот „Ауди“.

Германскиот бренд реши на Меси и дружината да им подари нови верзии на автомобилите Ауди „Q7“ и „Q8“. Се работи за автомобили произведени во 2019 година, чија цена доколку се нарачаат со целосната додатна опрема, достигнува до нешто околу 100.000 долари.

Погледнете ја фото-сесијата на фудбалерите на Барселона со скапите „играчки“: