ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Оваа активност го подобрува сексот, а нема врска со позите!

Оваа секојдневна навика ќе донесе позитивни промени во вашиот сексуален живот, покажа најновото истражување во оваа област.

Се работи за студија која ги поврзува утриснките ритуали и нивното влијание врз сексуалниот живот. Според резултатите добиени по испитувањето на околу 2.000 лица, заклучокот е дека местењето на креветот наутро влијае позитивно врз сексуалниот живот.

Жените кои наутро редовно го местат креветот во просек имаат секс три пати неделно, додека оние кои не го прават тоа – само два пати неделно.

Дополнително, 42 отсто од испитаниците признале дека одбивно им е кога партнерот не го средува својот кревет и постелнината.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0