ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Ова е повредно и од секс: Нивес Целзијус позираше до детаљ вреден цело богатство- фановите сепак ја разубедуваа да прифати секс со нив

1 мин читање

Хрватската стриптизета и пејачка Нивес Целзијус со најновата своја фотографија на социјалните мрежи буквално ги „раздрма“ нејзините следбеници.

Имено таа објави фотографија на која е закопчана до врат и позира во еден луксузен ресторан каде откри дека постои нешто што го сака повеќе од сексот.

-Ма каков секс, чоколадна торта е закон“, напиша Нивес под фотографијата на која се појави во нетипично издание за неа.

Но, под фотографијата следуваше лавина од коментари од фановите.

„Потполно се согласувам со тебе“, „кога би поминала една ноќ со мене, не би мислела вака.“

Сепак еден детаљ ја засени целата фотографија, а тоа е нејзината чанта која на светскиот пазар чини околу 2 илјади евра.

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0