ТРАЧ МУАБЕТИ

Се е трач но има и вистина

Ова никој не го очекуваше од сексапилната тенисерка: Вакви фотографии во минијатурно бикини на теренот никогаш нема да видите!

1 мин читање

Шампионката на УС Опен од минатата година и овогодишната финалистка на Роланд Гарос, Американката Слоун Стивенс, слободното време го поминува на најпознатите и атрактивни плажи на светот.

Позната по својата скромност и повлеченост, Американката позитивно ги изненади сите со своите нови фотографии на Инстаграм.

На фотографиите тенисерката е во костим за капење, но изненадените фанови од храброста на тенисерката не забораваат дека таа се фотографираше и во минијатурна танга за списанието „Sport illustrated“ на почетокот на оваа година.

Инаку познато е дека тенисерките сакаат да споделуваат провокативни фотографии на своите Инстаграм профили, но од Стивенс тоа никој не го очекуваше. Но, изгледа Американката им се придружува на останатите тенисерки…

Ве молиме пратете не и стиснете лајк:
error20
fb-share-icon0